Duplex Casa Uso Esclusivo Wi-Fi E Spiaggia Vicino Szarm el-Szejk

Szarm el-Szejk
Duplex Casa Uso Esclusivo Wi-fi E Vicino * Szarm el-Szejk
10 Wyjątkowy
1 opinia

Duplex Casa Uso Esclusivo Wi-Fi E Spiaggia Vicino Szarm el-Szejk

53 Sea Street Hadaba Sharm El Sheikh 53, Szarm el-Szejk, Egipt Zobacz na mapie
Duplex Casa Uso Esclusivo Wi-Fi E Spiaggia Vicino Szarm el-Szejk jest położona w 150 metrach od takich atrakcji miasta, jak Diver's Dreams.
Latarnia morska Al Fanar jest 2 km od domu wakacyjnego, a Centrum handlowe IL Mercato leży w odległości 25 min spacerem.
Willa w Szarm el-Szejku znajduje się w małej odległości od restauracji La Pentolaccia, gdzie goście mogą delektować się daniami kuchni śródziemnomorskiej.
+ Więcej - Mniej
Najbardziej popularne udogodnienia
  • Hotel przyjazny dzieciom
  • + Więcej

Mapa

Lokalne atrakcje w

Szarm el-Szejk
Zabytki
  • Ras Um Sid - 693 km
  • Latarnia morska Al Fanar - 968 km
  • El Fanar Beach - 1135 km
  • El Fanar - 1144 km
  • Palm Beach - 1166 km
  • Veraclub Queen Sharm - 1239 km
  • Crocodile Show - 1263 km
Lotniska
  • Lotnisko Szarm el-Szejk - 22 km

Pokoje i ich dostępność

Proszę czekać, sprawdzamy dostępność pokoi.
Udogodnienia

O hotelu

  • Parking

Udogodnienia w pokoju

  • Łóżeczka dla dzieci
Najbardziej popularne udogodnienia
  • Hotel przyjazny dzieciom

Polityka hotelu

Przyjazd: od 15:00 do 23:59
Wyjazd: do 11:00
Wpisz daty
Wpisz daty
pon. 29 Jun
wt. 30 Jun
Goście
Szukamy hoteli w Szarm el-Szejku